IZUŠ aneb jak na přihlášku do tanečního oboru

Milí rodiče a zájemci o studium v tanečním oboru,

ZUŠ Černošice využívá elektronickou administrativu firmy IZUŠ, čili se nyní v podstatě nic již nevyplňuje ručně, co to tedy znamená pro podávání přihlášek?

Stávající tanečníci a tanečnice

Pokud již vaše dítě v tomto školním roce 2018/19 navštěvovalo přípravné oddělení a vyšší ročníky TO, nevyplňujete znovu přihlášku Pouze ohlaste, jestliže se změnil nějaký z kontaktních údajů (jméno, adresa, email, tel. apod). A odklikněte v IZUŠ (pod ikonkou "dotazník" na hlavní stránce), zda vaše díte bude pokračovat ve studiu!

Staronoví tanečníci a tanečnice

Pokud vaše dítě navštěvovalo v tomto školním roce 2018/19 kurz "Hrajeme si pohybem" a chcete pokračovat dále do přípravného oddělení TO, musíte vyplnit elektronickou přihlášku v systému IZUŠ.

Kurz "Hrajeme si pohybem" je tzv. předpřípravka a je pořádána spolkem Rodiče dětem - Černošice ve spolupráci se ZUŠ Černošice.

Noví zájemci o studium

Pokud chcete, aby vaše dítě navštěvovalo ve školním roce 2019/20 předpřípravný kurz "Hrajeme si pohybem", vyplníte klasickou papírovou přihlášku, kterou vám dodá vyučující. Kurz "Hrajeme si pohybem" pořádá spolek Rodiče dětem - Černošice ve spolupráci se ZUŠ.

Pokud chcete, aby vaše díte navštěvovalo ve školním roce 2019/20 přípravné oddělení nebo vyšší ročníky TO, vyplníte elektronickou přihlášku. Přípravné oddělení a vyšší ročníky TO patří již do regulérní výuky I. cyklu TO.

Víme, že je to komplikované, ale v podstatě jde jen o rozlišení kurzu Hrajeme si pohybem a vyšších ročníků. Se vším vám ochotně pomůžeme na hodinách, takže není čeho se bát.

vstup to elektronické přihlášky IZUŠ

Komentáře nejsou povoleny.